У 2012 році, після виходу першої серії фільму «Українська революція», знімальна група через газету «День» та сайт фільму запропонувала усім бажаючим організовувати покази картини за умови безкоштовного доступу глядачів.
![](https://kilok.art/wp-content/uploads/2022/02/ur_disk.jpg)
Ми були вражені кількістю таких акцій, про які нам було повідомлено. Їх рахунок йшов на сотні. Врешті, це стало одним з головних методів поширення стрічки.
Ми вважаємо за необхідне діяти так само і з другою серією. Тому продовжується безкоштовне розповсюдження дисків для громадських організацій та активістів, які готові організовувати покази фільму.
Такі акції вже відбулися у різних містах, зокрема у Запоріжжі:
https://www.facebook.com/events/486582891507829/
У Харкові:
https://www.facebook.com/hanna.churkina/posts/996184750422047
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=996278677079321
На сьогоднішній день ентузіасти отримали вже більше 350 дисків. Завтра п`ять дисків буде передано для групи викладачів з Полтавщини.
На жаль, через фінансову скруту, кількість дисків які ми можемо роздати обмежена. Коли заготована партія закінчиться, подальше розповсюдження буде йти через мережу Інтернет.