25 жовтня 2019 року в Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна на честь відзначення Дня Військово-морського флоту України та до Дня підняття українського прапора над кораблями Чорноморського флоту у 1918 році ліцеїсти 4 та 6 навчальних рот разом з вчителями Самофаловим М.О. та Шкурат О.В. зустрілися з кінорежисером Іваном Канівцем. Богунці прослухали історичний екскурс «Від заснування Чорноморського флоту до Військово-морського флоту України». На завершенні зустрічі вони подивились фільм «Тризуб Нептуна».
![](https://kilok.art/wp-content/uploads/2022/02/74176561_2375973755859308_4566085070745501696_n.jpg)
![](https://kilok.art/wp-content/uploads/2022/02/73214320_2375973749192642_3141097192031256576_n.jpg)
![](https://kilok.art/wp-content/uploads/2022/02/74157072_2375973732525977_8582610964090716160_n.jpg)